Barber Mood Deri Makaslık

Barber Mood Deri Makaslık ürünümüz kuaför malzemelerimiz arasından en çok tercih edilen model olarak bilinir. Deri olup 11 ayrı makas cebinden oluşmaktadır. Ergonomik yapısı ile içinde makaslar varken dürülerek saklama, taşıma ve korumaya yardımcı olmaktadır. Ürünümüz ayarlanabilir sağlam çıt-çıt aksesuarlara sahiptir.

Modern ve hafifliği sayesinde sizi asla yormaz ve işinizi yapmanıza engel olmaz. El işçiliği ile üretilen ürünümüz oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ürün kompakt bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ona farklı ceplerde tüm makasları taşıyabileceğiniz gibi aynı zamanda tarak ve ustura gibi farklı malzemeleri de taşımanıza imkan sağlar. Cepler baştan sona doğru giderek büyümektedir. Ürünündeki bu yapı içerisindeki makası, usturayı veya tarağı sabitleme kolaylığı sağlamaktadır. Baş bölgenin geniş olması kullanılacak malzemenin daha rahat çıkarılabilmesini sağlamaktadır.

Ürünümüz uzun süreli kaliteli kullanım için deri malzemelerden
hazırlanmaktadır.

Barber Mood Deri Makaslık ürünümüz kuaför malzemelerimiz arasından en çok tercih edilen model olarak bilinir.
Barber Mood Deri Makaslık ürünümüz kuaför malzemelerimiz arasından en çok tercih edilen model olarak bilinir.

Ürün ayarlanabilir sağlam çıtçıtlara sahiptir. Modern ve hafif tasarım, rahat ve şık kullanım, kaliteli el işçiliği ile kompak üründür. Tarak, makas ve ustura gibi bir çok malzemenizi koyabilirsiniz. Cepler baştan sona doğru büyüyerek gider. Uzun ömürlülük için kaliteli deri kullanılmıştır.

Barber Mood olarak; 500.000 adet penuar ve önlük üretim kapasitesine sahibiz. Firmamız fabrikasında; berber önlüğü, penuar, kuaför önlüğü, baskılı penuar, saç kesim penuarı, fön penuarı, kişiye özel kuaför önlüğü, boya penuarı ve bayan kuaför önlüklerini üreten Türkiye’ nin ilk ve tek üretici firmasıdır.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek sınıfının en iyisi markaları bünyesinde barındıran Barber Mood üretim yaptığı alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstünün kirlenmemesi için üretilen özel bir kumaştır.

Penuarlar; düz, baskılı, fön için, çocuklara özel veya özel ihtiyaçlara göre üretilen bir ürün olmuştur. Çoğu berber ve kuaför kendi logolarını baskılı hale getirerek kendi firmasına özel penuar talep edebilmektedir.

[İç Link]
Ürettiğimiz bazı deri makaslık ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Müşterilerinizi memnun eden anlayışla, salonunuza tarz katabilen öncü, yenilikçi ve diğer hiç bir ürüne benzemeyen ürünlerle mutlu edin.

Barber Mood Deri Makaslık Hakkında

Ürünümüz son sistem teknolojiler ile üretilmektedir. Fabrikamızda özenle hazırlanan baskı ve tasarımlarımız ile kaliteli ürün üretimi yapıyoruz. Ürünlerimizin renklerinde, baskılarında ve kumaşında hiçbir sorun yaşamazsınız.

Yerli üretim yapan firmamız tüm üretimlerini yurt içi ve yurt dışında bulunan ülkelere ihraç etmektedir.

Tekstil adına bulabileceğiniz tüm ürünler Barber Mood ‘da sizlerle…

Barber Mood sadece bir ürün üretip satışını yapmaz. Daha fazla kullanım kolaylığı ve tarz ürünler üretir. Uygun maliyetli ve hızlı gönderim yapabilmektedir. Kendi fabrikasında üretim yapan bir firma her zaman diğer rakiplere oranla daha uygun fiyatlar ve bol çeşit sunabilir. Barber Mood’ un üretim yaptığı diğer ürün kategorileri ise; Boya Önlükleri, Çocuk Penuarı, Berber & Kuaför Havlusu, Özel Baskılı Kapşonlu Sweet, Kimono Personel Önlüğü, Kot ve Deri Önlük, Berber ve Kuaför Makaslıkları, Penuar, Saç Tutturucu, Tarama Penuarı, Berber ve Kuaförler için özel baskılı Tişört ve Vantuzlu Penuar bunlardan bazılarıdır.