Çocuk Penuarı Deep Sea Cape

Çocuk Penuarı Deep Sea Cape profesyonel berber kesim önlüğünden üretilir. Ürünümüz özel yapısı sayesinde boya akıtma yapmaz. Uzun ömürlü kumaşlarımızdan üretilmiştir. Farklı kumaşlar gibi yıkandıkça tüylenme gibi sorunlar çıkartmaz. Kıl tutmadığı gibi su itici özelliğe sahip olan Çocuk Penuarına evde kullanım imkanı da sağlamaktadır.

Ürünlerimiz arasında çocuklara hitap eden çocuk penuarı çeşitlerimiz çocukların algısını ve ufkunu geliştirici özel tasarımlara sahiptir. Bu nedenler tıraş onlara daha eğlenceli gelecek. Özel temalı birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip penuarlarımız kendi fabrikamızda üretilen özel bir üründür. Çocukların ilgisini çekebilen ve meraklı gözlerle anlamaya ve hayal kurmaya başladığı bir penuar ile siz de rahatça traşınızı yapabilirsiniz. Ürünümüzü kuaför ve berberler rahatlıkla kullanabilirler.

Kolay temizlenir ve hızlı kurur. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Çocuk Penuarı Deep Sea Cape kaliteli kumaşı, rahat olması ve hava geçirmesinden dolayı yüksek oranda çocukların severek ilgiyle baktığı ürünlerdendir.
Çocuk Penuarı Deep Sea Cape kaliteli kumaşı, rahat olması ve hava geçirmesinden dolayı yüksek oranda çocukların severek ilgiyle baktığı ürünlerdendir.

Barber Mood olarak; 500.000 adet penuar ve önlük üretim kapasitesine sahibiz. Firmamız fabrikasında; berber önlüğü, penuar, kuaför önlüğü, baskılı penuar, saç kesim penuarı, fön penuarı, kişiye özel kuaför önlüğü, boya penuarı ve bayan kuaför önlüklerini üreten Türkiye’ nin ilk ve tek üretici firmasıdır.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek sınıfının en iyisi markaları bünyesinde barındıran Barber Mood üretim yaptığı alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstünün kirlenmemesi için üretilen özel bir kumaştır.

Penuarlar; düz, baskılı, fön için, çocuklara özel veya özel ihtiyaçlara göre üretilen bir ürün olmuştur. Çoğu berber ve kuaför kendi logolarını baskılı hale getirerek kendi firmasına özel penuar talep edebilmektedir.

Ürettiğimiz bazı çocuk penuarı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Müşterilerinizi memnun eden anlayışla, salonunuza tarz katabilen öncü, yenilikçi ve diğer hiç bir ürüne benzemeyen ürünlerle mutlu edin.

Çocuk Penuarı Deep Sea Cape Hakkında

Ürünümüz son sistem teknolojiler ile üretilmektedir. Fabrikamızda özenle hazırlanan baskı ve tasarımlarımız ile kaliteli ürün üretimi yapıyoruz. Ürünlerimizin renklerinde, baskılarında ve kumaşında hiçbir sorun yaşamazsınız.

Yerli üretim yapan firmamız tüm üretimlerini yurt içi ve yurt dışında bulunan ülkelere ihraç etmektedir.

Tekstil adına bulabileceğiniz tüm ürünler Barber Mood ‘da sizlerle…

Barber Mood sadece bir ürün üretip satışını yapmaz. Daha fazla kullanım kolaylığı ve tarz ürünler üretir. Uygun maliyetli ve hızlı gönderim yapabilmektedir. Kendi fabrikasında üretim yapan bir firma her zaman diğer rakiplere oranla daha uygun fiyatlar ve bol çeşit sunabilir. Barber Mood’ un üretim yaptığı diğer ürün kategorileri ise; Boya Önlükleri, Çocuk Penuarı, Berber & Kuaför Havlusu, Özel Baskılı Kapşonlu Sweet, Kimono Personel Önlüğü, Kot ve Deri Önlük, Berber ve Kuaför Makaslıkları, Penuarlar, Saç Tutturucu, Tarama Penuarı, Berber ve Kuaförler için özel baskılı Tişört ve Vantuzlu Penuar bunlardan bazılarıdır.