Çocuk Penuarı

Çocuk Penuarı ürününü firmamız entegre tesisleri ile kendi fabrikasında yapabilen, Türkiye’nin ilk ve tek üretici firmasıdır.

Çocuk Penuarı
Ürünlerimizi daha iyi bir deneyim için yeniledik.

Penuar Nedir?

Penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstünün kirlenmemesi için üretilen özel bir kumaştır. Tek kullanımlık modelleri de mevcuttur.

Çocuk Penuarı Nasıl Yapılır?

Ürünlerimiz kendi fabrikamızda üretilen özel bir üründür. Çocukların dikkatini çeken özel tasarımlar ile üretilen hava alan su itici özelliğe sahip üründür. Polyester ürün kumaşından yapılır. Ürünümüzü kuaför ve berberler rahatlıkla kullanabilirler. Ürünlerimiz kendi fabrikamızda üretilen özel bir üründür. Çocuk Penuarı dikkat çeken popüler bir üründür. Kırılmaz kopçaları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Su itici özelliği olan mikro kumaşı ile daha kolay temizlenir. Hava geçirme özelliğine sahip ve terleme yapmayan kumaşından yapılır.

Ürünümüzde penuar kenarları özenle dikilir. İsminize veya firmanıza özel olarak hazırlayabildiğimiz ürünü istediğiniz özellikte ve firma logosu ile hazırlayabiliyoruz.

Penuar Ürünleri Satış Sayfamız Açıldı!

Penuar ürünlerimizi sizler için tek çatı altında topladık. Yüzlerce seçenek ve özel tasarım sizleri bekliyor. Logonuzu bize gönderin. Biz seçtiğiniz berber önlüğüne yüksek kalitede baskısını yapalım.

penuar ürünleri satış sayfası
penuarsepeti.com penuar ve berber malzemeleri güvenli satış sayfamız

Ürünümüz son sistem teknolojiler ile üretilmektedir. Fabrikamızda özenle hazırlanan baskı ve tasarımlarımız ile kaliteli ürün üretimi yapıyoruz. Ürünlerimizin renklerinde, baskılarında ve kumaşında hiçbir sorun yaşamazsınız.

Çocuk Penuarı ürünü %100 polyesterden yapılmıştır. Kalitelidir. Boya akıtmaz ve yıpranmaz. Kolay temizlenir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Yerli üretim yapan firmamız tüm üretimlerini yurt içi ve yurt dışında bulunan ülkelere ihraç etmektedir.

Barber Mood sadece bir ürün üretip satışını yapmaz. Daha fazla kullanım kolaylığı ve tarz ürünler üretir. Uygun maliyetli ve hızlı gönderim yapabilmektedir. Kendi fabrikasında üretim yapan bir firma her zaman diğer rakiplere oranla daha uygun fiyatlar ve bol çeşit sunabilir. Barber Mood’ un üretim yaptığı diğer ürün kategorileri ise; Boya Önlüğü, Çocuk Penuarı, Berber & Kuaför Havlusu, Özel Baskılı Kapşonlu Sweet, Kimono Personel Önlüğü, Kot ve Deri Önlük, Berber ve Kuaför Makaslıkları, Penuar, Saç Tutturucu, Tarama Penuarı, Berber ve Kuaförler için özel baskılı Tişört ve Vantuzlu Penuar bunlardan bazılarıdır.

Tekstil adına bulabileceğiniz tüm ürünler Barber Mood ‘da sizlerle…