Kot Önlük Deri Cepli

Nakışlı kot önlük ürünü entegre tesisleri ile ile bütün üretim sürecini kendi fabrikasında yapabilen, Türkiye’nin ilk ve tek üretici firmasıdır.

Nakışlı Kot Önlük
Kot önlüklere nakış işlemesi yapıyoruz.

Nakışlı Kot Önlük Nasıl Yapılır?

Ürünlerimiz kendi fabrikamızda üretilen özel bir üründür. Tarzınızı en içten yansıtan popüler bir üründür. Nakışlı kot önlükleri kot kumaşından yapılır. Ürünümüzü kuaför ve berberler rahatlıkla kullanabilirler.

HEMEN SATIN AL

Nakış işlemeli olan ürünümüzde deri cepler dikilir. Bu şekilde kullandığınız malzemelere ulaşmak daha kolay olur. İsminize veya firmanıza özel olarak hazırlayabildiğimiz deri cepli penuar ürününü istediğiniz özellikte ve firma logosu ile hazırlayabiliyoruz.

Ürünümüzde penuar kenarları özenle dikilir. İsminize veya firmanıza özel olarak hazırlayabildiğimiz ürünü istediğiniz özellikte ve firma logosu ile hazırlayabiliyoruz.

Barber Mood Türkiye’nin toptan penuar ile berber malzemeleri üretimi ve satışı yapabilen tek firmasıdır.

Bu ürünlere “Nakışlı Kot Önlük Deri Cepli” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Penuar Nedir?

Penuar; berber ve kuaförlerde kullanılan saç, sakal veya fön işlemlerinde müşterinin üstüne saç veya sakalların dökülmemesi için üretilen özel bir kumaştır. Tek kullanımlık modelleri de mevcuttur.

Penuar Ürünleri Satış Sayfamız Açıldı!

Penuar ürünlerimizi sizler için tek çatı altında topladık. Yüzlerce seçenek ve özel tasarım sizleri bekliyor. Logonuzu bize gönderin. Biz seçtiğiniz berber önlüğüne yüksek kalitede baskısını yapalım.

penuar ürünleri satış sayfası
Penuar Sepeti Resmi Satış Sayfası penuarsepeti.com penuar ve berber malzemeleri güvenli satış sayfamız

Ürünümüz son sistem teknolojiler ile üretilmektedir. Fabrikamızda özenle hazırlanan baskı ve tasarımlarımız ile kaliteli ürün üretimi yapıyoruz. Ürünlerimizin renklerinde, baskılarında ve kumaşında hiçbir sorun yaşamazsınız.

Nakışlı Kot Önlük Deri Cepli ürünü %100 deriden yapılmıştır. Kalitelidir. Boya akıtmaz ve yıpranmaz. Kolay temizlenir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Barber Mood sadece bir ürün üretip satışını yapmaz. Daha fazla kullanım kolaylığı ve tarz ürünler üretir. Uygun maliyetli ve hızlı gönderim yapabilmektedir. Kendi fabrikasında üretim yapan bir firma her zaman diğer rakiplere oranla daha uygun fiyatlar ve bol çeşit sunabilir. Barber Mood’ un üretim yaptığı diğer ürün kategorileri ise; Boya Önlüğü, Çocuk Penuarı, Berber & Kuaför Havlusu, Özel Baskılı Kapşonlu Sweet, Kimono Personel Önlüğü, Kot ve Deri Önlük, Berber ve Kuaför Makaslıkları, Penuar, Saç Tuturucu, Tarama Penuarı, Berber ve Kuaförler için özel baskılı Tişört ve Vantuzlu Penuar bunlardan bazılarıdır.

Yerli üretim yapan firmamız tüm üretimlerini yurt içi ve yurt dışında bulunan ülkelere ihraç etmektedir.

Tekstil adına bulabileceğiniz tüm ürünler Barber Mood ‘da sizlerle…